Це друга лекція відкритого навчального курсу "Економіка життя" від Інституту Вільної Економіки.
Чи варто нам обмежувати імпорт заради підтримки вітчизняного виробника? Чи можливий експорт без імпорту? Чи втрачає країна гроші, коли ввозить імпортні товари? Чи справді засилля імпортних товарів призводить до зменшення кількості вітчизняних підприємств і скорочення робочих місць? Про два джерела появи великої кількості нових робочих місць.


